Należę do tej, nielicznej grupy ludzi, którzy całkowicie szczerze mogą stwierdzić, że ich praca jest jednocześnie ich życiową pasją, przez co w każdy trening wkładam 100% zaangażowania i energii.

Przez kilka ostatnich lat zajmowałam się wyłącznie treningami grupowymi. Dzięki tej formie pracy zyskałam olbrzymie doświadczenie, jednocześnie ucząc się jak ważne jest zrozumienie indywidualnych oczekiwań moich klientów.

Ćwicząc bezpośrednio z trenerem uzyskują Państwo większą motywację oraz większą kontrolę ze strony instruktora, a co za tym idzie, zysk z takiego treningu jest znacznie większy w porównaniu z zajęciami grupowymi. Przed rozpoczęciem zajęć wspólnie definiujemy nasze cele, a osiągnięcie ich staje się naszym wspólnym wyzwaniem. Pozwala to dopasować zestaw ćwiczeń, umożliwiający osiągnięcie wymarzonych rezultatów w jak najkrótszym czasie.

Specjalizuje się w mentalnych formach treningu, takich jak Zdrowy Kręgosłup, Pilates, czy Stretching, jak i treningu ogólnorozwojowym. W swojej pracy duży nacisk kładę na poprawę wyglądu i sprawności fizycznej.

Na treningi zapraszam również kobiety ciężarne. Dobierane indywidualnie ćwiczenia, w zależności od trymestru oraz sprawności fizycznej podopiecznej, wpłyną pozytywnie na samopoczucie, a także pozwolą na szybszy powrót do formy porodzie.

Treningi odbywają się w pełni wyposażonym, nowoczesnym i pięknym RK Studiu Treningu Personalnego.

Serdecznie zapraszam do podjęcia wyzwania :)

Twój trener personalny,

Małgorzata Żukowska